Oproep zangers voor gelegenheidskoor Oecumenische Vredesdienst 21 september 2025 in Karmelkerk

Dit jaar vindt de Vredesweek plaats van zaterdag 20 t/m zondag 28 september. Als Oecumenische Ambassade van Vrede Aalsmeer organiseren de Karmelparochie, Open Hof Kerk en de Doopgezinde Gemeente Aalsmeer diverse activiteiten.

De week begint op zondag 21 september met de oecumenische Vredesdienst in de Karmelkerk. De viering begint om 9.30 uur. We gaan een groot koor vormen dat bestaat uit parochianen/gemeenteleden van de kerken en anderen die graag mee willen zingen. Het repertoire voor de vredesdienst bestaat uit moderne en bekende liedjes die aansluiten bij het vredesthema. Het koor wordt gedirigeerd door Lous Zandvliet.
Leon Doeswijk en Oksana Polman verzorgen de begeleiding op piano.

Vier repetities op maandagavond

Op vier achtereenvolgende maandagen wordt er gerepeteerd in de Karmelkerk aan de Stommeerweg. De repetities zijn van 19.30 uur tot 21.30 uur op de volgende data:
maandag 25 augustus
maandag 1 september
maandag 8 september
maandag 15 september

Lijkt het je leuk om mee te zingen, meld je dan aan per e-mail via activiteitenkarmelparochie@gmail.com. Ken je nog andere mensen die ook mee willen zingen, maak hen dan attent op het Oecumenisch Gelegenheidskoor. Uiteraard wordt verwacht dat je aan de repetities deelneemt. Er zijn geen kosten aan deelname verbonden.

Met hartelijke groet, mede namens de liturgiegroep van de Raad van Kerken.

Otto Zandvliet Coördinator Gelegenheidskoor
e-mail: activiteitenkarmelparochie@gmail.com
Tel. 0297-329977

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *